Wydarzenia – fotorelacje

Różaniec dla dzieci – październik 2016 r.

Różaniec dla dzieci – październik 2016 r.

            Nie pierwszy już rok, w miesiącu październiku, mamy osobne spotkania różańcowe dla dzieci. Bardzo jest nam miło z tego powodu, bo dzięki nim możemy nie tylko spotkać się na wspólnej modlitwie, ale i dowiedzieć się czegoś nowego i interesującego. W tym roku na naszym różańcu poznajemy elementarz miłosierdzia. Dowiedzieliśmy się już np. o cierpieniu i o Ewangelii, o dzienniczku siostry Faustyny i o koronce do Bożego Miłosierdzia. Nasz różaniec prowadzą panie, które zawsze tak ciekawie opowiadają, że aż nie chce się wracać do domu. Dzięki naszej Klaudii z gitarą, zawsze towarzyszy nam radosny i modlitewny śpiew.

Zapraszamy wszystkie dzieci na nasz różaniec w każdy wtorek i czwartek o godz. 16.30 w naszym kościele!!!

Przyjdźcie koniecznie !!!!