Ogłoszenia duszpasterskie

ogłoszenia duszpasterskie 25.07.2021 r.

  1. Dzisiaj 17 niedziela zwykła. Dziękuję za posprzątanie kościoła. Po mszy św. zbiórka do puszek na pomoc ofiarom ostatnich burz, nawałnic i powodzi w Europie.
  1. Po mszy św. poświęcenie pojazdów z okazji wspomnienia św. Krzysztofa.
  1. Zajęcia dla najmłodszych dzieci, które nie chodzą jeszcze do przedszkola, odbędą się w salce parafialnej w Luboszu we wtorek o godz. 16.00 i potrwają ok. 1 godziny. Wymagane jest wcześniejsze zgłoszenie udziału u p. Katarzyny Wesoły lub u p. Pauliny Pacholak.
  1. Zachęcamy do zapoznania się z uzupełnionymi fotorelacjami na naszej stronie internetowej.
  1. Informujemy, że decyzją Księdza Arcybiskupa Metropolity od 1 sierpnia wznowiona będzie peregrynacja Obrazu M.B. Częstochowskiej. Według nowego planu Nawiedzenie w Luboszu będzie w piątek 24 września br. a w Parafii w Mościejewie w sobotę 25 września
  1. Dobiega końca moja posługa duszpasterska w Luboszu i w Mościejewie. Dziękuję za dziesięcioletnią współpracę i życzę dalszego umacniania w wierze.