OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – MOŚCIEJEWO – 01.08.2021

Rady Parafialne (Duszpasterskie i Ekonomiczne) z Parafii Lubosz i Parafii Mościejewo oraz Sołtysów wiosek zapraszam na wspólne spotkanie w środę po Nowennie do Matki Bożej w kościele w Luboszu.

W I Piątek miesiąca zapraszam na tradycyjne stare nabożeństwo zwane Godziną Świętą. Od godz. 15,30 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św. Na koniec adoracji litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji powołań kapłańskich z naszej parafii. Jeśli są osoby chętne do prowadzenia adoracji to proszę o zaangażowanie się. Msza Św. o 16,30.

W I Piątek objazd chorych z sakramentami św. od godz. 8,00.

Biuro Parafialne w Luboszu czynne codziennie bezpośrednio po Mszy Św., także w niedzielę po Mszy Św. o godz. 11,30. Podaję też numer telefonu do mnie – 693499488. Proszę dzwonić na ten numer, raczej nie na stacjonarny. Gdy nie będę mógł odebrać oddzwonię.