OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – MOŚCIEJEWO – 08.08.2021

Osoby chętne do zaangażowania się w Nawiedzenie Obrazu Jasnogórskiego w naszej parafii zapraszam na spotkanie we wtorek o godz. 19,00 w kościele. Proszę zabrać coś do pisania.

Za tydzień przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Podczas Mszy Św. poświęcimy wianki i kwiaty.

Za tydzień składka remontowa a z racji Uroczystości Wniebowzięcia NMP przy wyjściu z kościoła zbiórka ofiar na działalność Caritas Archidiecezji Poznańskiej. Z góry dziękuję za złożone ofiary.

Biuro Parafialne czynne codziennie bezpośrednio po Mszy Św., także w niedzielę po Mszy Św. o godz. 11,30. Podaję też numer telefonu do mnie – 693499488. Proszę dzwonić na ten numer, raczej nie na stacjonarny. Gdy nie będę mógł odebrać oddzwonię.