OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – MOŚCIEJEWO – 15.08.2021

Z racji Uroczystości Wniebowzięcia NMP dziś przy wyjściu z kościoła zbiórka ofiar na działalność Caritas Archidiecezji Poznańskiej. Z góry dziękuję za złożone ofiary, także na dzisiejszą składkę remontową.

Przygotowujemy się do nawiedzenia Maryi w kopi obrazu jasnogórskiego. Dziękuję osobom, które przyszły na spotkanie i chcą zaangażować się w uroczystość. Od dziś wystawiona jest w kruchcie kościoła skarbonka na ofiary na przygotowanie tego wielkiego wydarzenia.

Biuro Parafialne czynne codziennie bezpośrednio po Mszy Św., także w niedzielę po Mszy Św. o godz. 11,30. Podaję też numer telefonu do mnie – 693499488. Proszę dzwonić na ten numer, raczej nie na stacjonarny. Gdy nie będę mógł odebrać oddzwonię.