Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – MOŚCIEJEWO – 22.08.2021

W czwartek przypada uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Sumę odpustową w Mościejewie o godz. 18,00 odprawi ks. Marek Sobkowiak.

Kilka osób zgłaszało mi potrzebę odprawienia Mszy Św. w ich intencji. Wobec braku wolnych terminów proponuję więc, że sumę odpustową ks. Marek odprawi w intencji Parafian a ja odprawię Mszę Św. koncelbrowaną właśnie w tych intencjach. Przed Mszą Św. Proszę podać mi te intencje napisane na kartkach – czwartek, godz.18,00.

Dziś po Mszy Św. zbiórka ofiar na szkoły katolickie naszej archidiecezji.

Biuro Parafialne czynne codziennie bezpośrednio po Mszy Św., także w niedzielę po Mszy Św. o godz. 11,30. Podaję też numer telefonu do mnie – 693499488. Proszę dzwonić na ten numer, raczej nie na stacjonarny. Gdy nie będę mógł odebrać oddzwonię.