Bez kategorii

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – MOŚCIEJEWO – 29.08.2021

Msza Św. na rozpoczęcie roku szkolnego w Luboszu w środę o godz. 9,00.

Zapraszam uczniów, nauczycieli, pracowników i rodziców do wspólnej modlitwy

o szczęśliwy rok szkolny.

W I piątek miesiąca od 16,00 na wystawienie Najświętszego Sakramentu, okazja do spowiedzi św. i modlitwa o powołania.

Dożynki będziemy przezywali za tydzień podczas Mszy Św. o godz. 9,30. Zapraszam nie tylko rolników ale wszystkich, którzy spożywamy chleb powszedni. Podczas Mszy Św. poświęcimy wieńce żniwne.

Za tydzień Dzień Solidarności z narodem afgańskim – modlitwą i wsparciem finansowym.

Parafia otrzymała bardzo wysoki rachunek za wywóz śmieci z cmentarza (ponad 500zł/miesiąc/jeden cmentarz. Wcześniej było 200zł)

Bardzo proszę o zrozumienie tej trudnej sytuacji. Mówię o tym, ponieważ obecne ceny już są nie do udźwignięcia dla parafii a po rozmowie z prezesem firmy zajmującej się wywozem śmieci wiem, że będą kolejne podwyżki. Cmentarz ma być naszą wspólną troską a koszt wywozu śmieci jest teraz poważnym obciążeniem.

Proszę więc osoby, które nie mają uregulowanej prolongaty grobów o uczynienie tego.

Biuro Parafialne czynne codziennie bezpośrednio po Mszy Św., także w niedzielę po Mszy Św. o godz. 11,30. Podaję też numer telefonu do mnie – 693499488. Proszę dzwonić na ten numer, raczej nie na stacjonarny. Gdy nie będę mógł odebrać oddzwonię.