Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – MOŚCIEJEWO – 05.09.2021

W związku z przypadającym 8-go września świętem Narodzenia NMP (Matki Bożej Siewnej) za tydzień podczas Mszy Św. o godz. 11,30 poświęcimy ziarno siewne i nasiona ogrodowe. Proszę je przynieść w małych naczyniach i po homilii poświęcimy je, aby wzmocnione błogosławieństwem Bożym przyniosły w nowym roku plon obfity.

Już dziś informuję, że w związku z Nawiedzeniem Matki Bożej w Luboszu Msza Św. z piątku 24.09. będzie odprawiona tydzień wcześniej, 17.09.

Dziś w całej Polsce Dzień Solidarności z Afgańczykami. Wspieramy ich modlitwą i ofiarą przekazaną za pośrednictwem Caritas.

Za tydzień zbiórka na KUL.

Biuro Parafialne czynne codziennie bezpośrednio po Mszy Św., także w niedzielę po Mszy Św. o godz. 11,30. Podaję też numer telefonu do mnie – 693499488. Proszę dzwonić na ten numer, raczej nie na stacjonarny. Gdy nie będę mógł odebrać oddzwonię.