ogłoszenia parafialne 19.06.2022r

12. NIEDZIELA ZWYKŁA

19.06.2022

MOŚCIEJEWO

1. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do wspólnego świętowania czwartkowej Uroczystości Bożego Ciała. Dziękuję mieszkańcom za posprzątanie kościoła.

2. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składkę remontowo-inwestycyjną kwotę: 732 zł , a do puszek na szkoły katolickie kwotę: 58,35 zł. Bóg zapłać.

3. W środę na Mszę św. zapraszam do Lubosza młodzież z klas VII przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie formacyjne.

4. W czwartek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela i wspólne dla obu parafii zakończenie „oktawy” Bożego Ciała. Msza św. i procesja do 4 ołtarzy będzie w Daleszynku o godz. 18.00. Zapraszam dziewczynki do sypania kwiatków.

5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa i Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Msza św. o godz. 16.30 W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6. W sobotę o 19.30 nabożeństwo czerwcowe przy figurze w Niemierzewie.