ogłoszenia parafialne 16.10.2022

29. NIEDZIELA ZWYKŁA

16.10.2022

MOŚCIEJEWO

1. Dziś 29. niedziela okresu zwykłego i Dzień Papieski pod hasłem „Blask Prawdy”. Dziękuję mieszkańcom za posprzątanie kościoła i terenu wokół świątyni. W ubiegłym tygodniu w ramach składki remontowo-inwestycyjnej zebraliśmy kwotę 782,10 zł. Bóg zapłać.

Przed kościołem zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Po Mszy św. można nabyć kremówki. Cena jednej 4 zł, są pakowane po 4 sztuki.

2. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.00, a w piątek o 16.00. Msza św. w piątek o 16.30.

3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła:

– w poniedziałek: św. Ignacego Antiocheńskiego

– we wtorek: św. Łukasza Ew. oraz Dzień Modlitw za Pracowników Służby Zdrowia

– w czwartek św. Jana Kantego

– w sobotę: św. Jana Pawła II

– za tydzień: Światowa Niedziela Misyjna

4. W sobotę 22.10.2022 o godz. 19.30 w kościele pw. Św. Jana Chrzcielna w Pniewach wspólne wielbienie i koncert dziękczynny „Szata”. Informacje na plakacie.

5. Kartki do wymienianek za zmarłych – jednorazowych można odbierać od ministrantów lub w zakrystii. Koperty z wymieniankami wrzucamy do koszyczka w czasie składki. Różaniec za zmarłych z wymienianek odmówimy w Dzień Zaduszny przed Mszą św. Można składać również wymienianki całoroczne.