ogłoszenia parafialne 23.10.2022

30. NIEDZIELA ZWYKŁA

23.10.2022

MOŚCIEJEWO

1. Dziś 30. niedziela okresu zwykłego i Światowa Niedziela Misyjna, rozpoczynająca Tydzień Misyjny.

2. Dziękuję mieszkańcom za posprzątanie kościoła i terenu wokół świątyni, a także wszelkie prace wykonane na rzecz naszej parafii.

3. W ubiegłym tygodniu na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” zebraliśmy do puszek 72 zł. Bóg zapłać.

4. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.00, a w piątek o 16.00. Msza św. w piątek o 16.30.

5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła:

– w piątek: święto św. apostołów Szymona i Judy Tadeusza

– w przyszłą niedzielę: uroczystość rocznicy poświęcenia własnego kościoła

6. W piątek na Mszę św. do Lubosza zapraszam kandydatów do bierzmowania z klas VIII. Po Mszy św. spotkanie formacyjne.

7. W związku ze zbliżającą się Uroczystością Wszystkich Świętych bardzo proszę parafian, aby w miarę możliwości zabierać jak najwięcej odpadów cmentarnych ze sobą. Dziękuję za zrozumienie i troskę o naszą Wspólnotę parafialną.

8. Koperty z wymieniankami za zmarłych wrzucamy do koszyczka w czasie składki. Różaniec za zmarłych z wymienianek odmówimy w Dzień Zaduszny przed Mszą św. Można składać również wymienianki całoroczne.