ogłoszenia parafialne 6.11.2022

6.11.2022

MOŚCIEJEWO

1. Dziękuję mieszkańcom za posprzątanie kościoła i wszelkie złożone ofiary w ubiegłym tygodniu. Dziękuję jeszcze raz tym wszystkim, którzy przygotowali Uroczystość Wszystkich Świętych.

2. W środę Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

3. W piątek Święto Niepodległości oraz liturgiczne wspomnienie św. Marcina z Tours. Msza św. o godz. 9.30.

Została udzielona dyspensa od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.

Z okazji Święta Niepodległości w szkole podstawowej w Luboszu Wieczornica Patriotyczna w czwartek o godz. 18.00

4. W niedzielę za tydzień o godz. 11.30. w Luboszu Msza św., na którą zapraszam rodziców z dziećmi I komunijnymi. W czasie Eucharystii poświęcimy książeczki do nabożeństwa.

5. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy również Światowy Dzień Ubogich i Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.

Możemy włączyć się także w akcję Fundacji Redemptoris Missio: Opatrunek na ratunek, wrzucając do kosza wyłożonego w kościele środki opatrunkowe dla mieszkańców Afryki.

6. Roczne wymienianki za zmarłych można wrzucać do koszyczka w czasie składki. Będziemy je odczytywać od stycznia przyszłego roku.